این مجموعه با همکاری گروه هنری آبا www.paspartu.ir و جمعی از هنرمندان که با آنها  طی سال های گذشته در تعامل بوده بصورت سفارشی به خلق آثار هنری( صنایع دستی )  تابلوهای نفیس و قیمتی برروی طلا می پرداخت.

 

بیشتر این سفارش ها یا جهت مراسم های خاص و یا بعنوان سوغات به اروپا و آمریکا از طرف مشتریان سفارش گرفته می شد. در برخی موارد شرکت ها جهت کادوی ویژه به تامین کنندگان و یا مشتریان VIP خود با لگو و نام شرکت سفارش می دادند.

 

تا اینکه براساس پیشنهاد جمعی از هنرمندان خوش ذوق مبنی بر گسترش فعالیت های هنری؛ مدیران مجموعه تصمیم به راه اندازی این سایت ( www.IranHandCrafts.ir ) گرفتند تا همگان دسترسی راحتتری نسبت به گذشته به تابلو نقاشی های نفیس و لوکس داشته باشند.

 

با توجه به اینکه دانش و تلاش جمعی در خلق این آثار ناب دخیل می باشد این مجموعه توانسته آثار باکیفیت و زیبایی را با صرف هزینه ای پایینتر نسبت به رقبای خارجی آماده وعرضه نماید.

 

 این نکته حائز اهمیت است این آثار همگی بلا استثنا بر روی طلای 24 عیار و با طرح های اصیل و مدرن انجام می شود و این مجموعه در داخل کشور بعنوان مجموعه ای پیشگام  در نقاشی بر روی طلا قراردارد و کلیه آثار بعنوان صنایع دستی محسوب می شود. هنردست بودن یعنی هرکار با کاردیگر لاجرم متفاوت است ولی سایر رقبای داخلی از تکنولوژی برش لیزر جهت خلق آثارخودشان استفاده می کنند یعنی آثار تولید ماشین است نه هنر دست.

 

باتوجه به توضیحات مختصری که ارائه شد امید است ضمن معرفی خود و صنایع دستی تولیدی، بتوانیم گامی هرچند کوچک در راستای برآورده نمودن خواسته های جامعه هنردوست خود برداریم.

 

در پایان از شما خواهشمندیم تا با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در مسیر تعالی و خدمت رسانی بهتر یاری فرمایید.

صفحه اصلی

گالری آثار

نمایندگی ها

درباره ما

تماس با ما

 

صفحه اصلی | گالری آثار| نمایندگی ها | تماس با ما | درباره ما